Вітаємо наших спортсменів з присвоєнням почесних звань

Нещодавно голова Чернівецької обласної військової адміністрації Руслан Запаранюк вручив посвідчення Заслужений майстер спорту України спортсменам з рукопашного бою:
1. Жураківському Валентину - студенту спеціальності “Середня освіта (Фізична культура)”;
2. Жураківському Анатолію - випускнику спеціальності «Фізична культура і спорт».

Звання Майстер спорту України міжнародного класу з рукопашного бою присвоєно:
1. Григоряку Миколі - студенту спеціальності «Фізична культура і спорт»;
2. Федоруці Анастасії - студентці спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія».

Це високе визнання їхніх вагомих спортивних досягнень, виняткової майстерності та невтомної праці. Вони є справжнім прикладом для наслідування для всіх молодих спортсменів.

Ми пишаємося нашими спортсменами та щиро дякуємо їм за те, що вони прославляють наш університет на всеукраїнському та міжнародному рівнях. Бажаємо їм нових перемог, успіхів у спортивній кар'єрі та здійснення найзаповітніших мрій!