Перейти до основного вмісту
Патріотично-туристичний квест

Щорічно, 27 вересня, відзначається Всесвітній день туризму, заснований Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристичної організації в 1979 році в іспанському місті Торремоліно з метою популяризації туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвитку зв’язків між народами різних країн.

21 вересня на факультеті фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича провели патріотично-туристичний квест. Студенти різних факультетів випробовували себе у подоланні перешкод з елементами пішохідного туризму, демонстрували ерудованість та навички рятувальних робіт. Усі присутні могли посмакувати туристичним баношем і чаєм та задонатити на потреби ЗСУ.

З метою удосконалення процесу підготовки фахівців у сфері фізичної культури і спорту, складено угоди про співпрацю кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту з Чернівецьким обласним центром національно-патріотичного виховання, туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді та з Чернівецькою федерацією спортивного туризму.

Відповідальною за організацію та проведення заходів у сфері туризму є доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Лясота Тетяна Іванівна під керівництвом завідувача цієї ж кафедри, доцента Наконечного Ігоря Юрійовича.

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності