Івент

2 червня у Червоній залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбувся «Івент юних науковців 2023», приурочений нагородженню переможців II етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Буковинської Малої академії наук учнівської молоді.

З вітальними словами до юних науковців звернулись ректор Роман Петришин, заступниця директора Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної військової адміністрації Оксана Гринюк, президент Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, проректор Андрій Саміла, в.о. директора Буковинської Малої академії наук учнівської молоді Олена Дика.

Наукові пошуки слухачів академії дали свої результати в 2023-2024 рр. – 147 учнів стали переможцями ІІ обласного етапу конкурсу. Зокрема дипломами I ступеня та подарунками від компанії World Vision International нагородили 31 учня.

Також відбулося вручення Подяк Міністерства освіти і науки України найкращим педагогам і науковцям краю, які працювали з дітками в рамках підготовки конкурсних робіт. Серед відзначених – 16 науково-педагогічних працівників Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Вітаємо всіх із заслуженими відзнаками, бажаємо ще більших досягнень, нових перемог і злетів!