Перейти до основного вмісту
Відбулося відкриття мистецького твору «Свята і традиції на Буковині»

10 листопада в приміщенні Буковинського центру культури і мистецтва відбулося святкове відкриття, мистецького твору, який розміщений у фойє центру, малярство на склі «Свята і традиції на Буковині» з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Авторами твору є студенти другого (магістерського) рівня освіти кафедри декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва факультету архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Анастасія Городинська та Тетяна Джумарик під керівництвом викладачів кафедри: Остапа Курика та Івана Григоряка.

Ідею мистецького задуму вніс директор центру Микола Шкрібляк.

Робота складається з 12-ти окремих модулів, кожен з яких виконаний в техніці художнього розпису та концептуально відображає одне з дванадцяти великих свят, його колорит, ідею, сюжет та змістовне наповнення.

Розмір 1 скла: 98.5 см х 58 см.

На відкритті з вітальним словом звернулися: начальниця управління культури Чернівецької ОДА (ОВА) Олена Боднар, а також проректор з науково-педагогічної роботи з питань навчально-виховного процесу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Тамара Марусик.

«Сьогодні, у Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва, вітаю всіх, хто присвятив своє життя українській культурі та мистецтву. Бажаю вам злагоди та успішної реалізації всіх культурних й мистецьких проектів. Крокуймо разом пліч-о-пліч до Перемоги, бо саме зараз від вкладу та допомоги кожного з нас залежить майбутнє нашої країни»,— зазначила Олена Боднар.

У свята є свій символ – модель Землі на зеленому полотнищі, а навколо неї – чоловічки червоного, жовтого, синього, білого і чорного кольорів, як символ різноманітності, терпимості та єдності всіх людей.

Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді наші діти виростуть гідними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності