Відбулася традиційна благодійна акція«Святий Миколай спішить до кожної дитини»

Уже 17 років поспіль Профспілкова організація студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича проводить акцію зі створення дитячого дива, до якої долучаються факультети та навчально-наукові інститути університету, а також усі охочі. Це традиційна подія, яка цього річ відбулася вже всімнадцяте.У рамках цьогорічного дійства було зібрано понад 130 тисяч гривень, що зараз є рекордною сумою коштів.

Робота відбувалася в три етапи:
1. Підготовка й збір коштів. Кожне профбюро студентів на факультеті/інституті/коледжі, організовувало збір коштів та необхідних речей.
2. Створення списку новорічних пакунків, закупи товарів. До цього етапу було долучено 25 студентів.
3. Розвезення подарунків та організовані поїздки на КП МТК «Калинівський ринок» для придбання зимового одягу.

Усього було закуплено:
- Більше 40 пакетів з продуктовими та гігієнічними наборами;
- Канцелярії для кожної дитини;
- Побутова техніка (обігрівач та м’ясорубка).

Цьогоріч вдалося зробити свято для 20 дітей з сімей, які перебувають у складних життєвих ситуаціях Чернівецької міської територіальної громади. Усього вдалося охопити 8 родин. Дітки радісно зустріли та щиро дякували Святому Миколаю, який завітав до них та подарував омріяні подарунки.
Щиро вдячні усім небайдужим за долучення до акції!