Перейти до основного вмісту
Відбулася дев'ята "Школа профорга ЧНУ"

19 жовтня відбулася щорічна "Школа профорга ЧНУ 2023", організована Профспілковою організацією студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Цьогоріч школу відвідали близько 150 профоргів-першокурсників, які традиційно відвідали три лекції:

 • "Профорг - основа профспілки"
  Тренер - Віталій Кіндзерський, голова Профспілкової організації студентів ЧНУ, завідувач відділу комунікацій та брендингу.
 • "Розвиток лідерських якостей"
  Тренер - Михайло Головатий, заступник голови Профспілкової організації студентів ЧНУ, голова профбюро студентів факультету педагогіки, психології та соціальної роботи.
 • "Hard and soft skills: що прокачує Профспілка?"
  Тренерка - Діана Бугай, колишня голова профбюро факультету історії, політології та міжнародних відносин, власниця СЕО і маркетингової агенції І.deal.

Дев'ята "Школа профорга ЧНУ" стала не лише спеціалізованим навчально-пізнавальним заходом для профоргів, а й майданчиком для нових знайомств і спілкування. Учасники мали змогу поринути у деталі профспілкової роботи, познайомитися з механізмами діяльності організації, розвинути власні навички і набути більше корисних знань для освоєння власної посади.

Профспілкова організація студентів - надійних друг студентства! 

Щоб бути в курсі усіх подій, підписуйтеся на соцмережі профспілки:  

Telegram  Instagram  TikTok  Facebook

 • Маргарита Тихенька
  Була надзвичайно приємна атмосфера та крута організація. Рада була дізнатись, щось нове, і здобути для себе такий досвід, який, впевнена, знадобиться мені у майбутньому. Величезна кількість класних знайомств та неймовірні враження, безмежно вдячна спікерам за таку кількість крутої інформації. Запамʼятаю цей день. Рада, що приєдналась до профспілки.
  Маргарита Тихенька
  Студентка І курсу юридичного факультету
 • Денис Тисяк
  Це був захопливий досвід, адже тренінги були з тією інформацією, яку не знали більшість учасників: нові знання про лідерів, про скіли, про профоргів та їх обов'язки. Це одна з найкращих шкіл, в якій можна провести день дуже продуктивно та круто!
  Денис Тисяк
  Студент І курсу факультету іноземних мов
 • Олена Китайгородська
  Під час проходження вчорашнього курсу я отримала безцінний досвід та знання, які допомогли мені краще розуміти принципи організації та керівництва професійними спілками. Курс був добре підготовлений, а організатори та спікери допомагали зрозуміти усі аспекти цієї сфери.
  Олена Китайгородська
  Студентка І курсу юридичного факультету
 • Ангеліна Боднар
  Школа Профорга - це дуже круто, максимально корисно, цікаво та захопливо. Організатори та спікери були на висоті. Ми дізнались, багато нового, особливо про "hard-skils" та як стати лідером. Останній тренінг допоміг мені визначитись, чи є все-таки в мені лідерські якості. Щиро дякую! Мені дуже сподобалось.
  Ангеліна Боднар
  Студентка І курсу філологічного факультету
 • Євгенія Олійнич
  Школа профорга - фундамент для формування себе, як особистості. Можливість краще аналізувати, комунікувати, розвивати свої найсильніші сторони. Як на мене, це хороший початок для того, аби шукати себе в тому, що найкраще вдається та подобається.
  Євгенія Олійнич
  Студентка І курсу юридичного факультету
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності