Перейти до основного вмісту
Засідання Вченої ради

У понеділок, 25 вересня, о 14:30 в Червоній залі відбудеться засідання Вченої ради Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Порядок денний:

1. Моніторинг успішності здобувачів освіти за результатами літньої екзаменаційної сесії 2022-2023 н.р. (перший проректор Василь БАЛУХ).

2. Результати підготовки випускників 2022-2023 н.р. ОР «Бакалавр» та «Магістр» за підсумками роботи ЕК (центр забезпечення якості освіти (навчальний відділ) Марія ІВАНЧУК).

3. Різне.

3.1. Відзначення викладачів університету з нагоди Дня працівника освіти (проректор з науково-педагогічної роботи з питань навчально-виховного процесу Тамара МАРУСИК).

3.2. Утворення разових спеціалізованих вчених рад для проведення захисту дисертаційних робіт для здобуття ступеня доктора філософії (учений секретар Наталія ЯКУБОВСЬКА).

3.3. Затвердження рішень комісії Вченої ради з навчально-методичної роботи (голова комісії з навчально-методичної роботи, декан факультету математики та інформатики Ольга МАРТИНЮК).

3.4. Внесення змін до річного кошторису та плану використання бюджетних коштів на вересень 2023 р. за КПКВ 2201160, 2201040 (ректор Роман ПЕТРИШИН).

3.5. Рекомендації до друку з грифом «Рекомендовано Вченою радою Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича» (учений секретар Наталія ЯКУБОВСЬКА):

  • монографії «Людина і Всесвіт у вимірах духовності, науки та освіти» автора Пірен М.І. (рівень оригінальності 100 %, схожість 0%, вилучень 9,19%);
  • навчального посібника «Методологія та методика наукового дослідження» укладача проф. Галушки З.І. (рівень оригінальності 96,36%, схожість 3,64%, вилучень 8,24%);
  • навчального посібника «Основи землеустрою та організації територій» авторів Гуцула Т.В., Мирончук К.В. (рівень оригінальності 94,24%, схожість 5,76%, вилучень 19%);
  • колективної монографії «Українська філологія у XXI столітті. Колективна монографія на пошану професора Богдана Мельничука» за заг. редакцією проф. Бунчука Б.І. (рівень оригінальності 100 %, схожість 0%, вилучень 6,9%).
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності