Сумна звістка

Трудовий колектив та студентська спільнота економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича глибоко сумує з приводу тяжкої втрати – передчасної смерті через хворобу своєї колеги, високопрофесійної викладачки, чудової людини – к.е.н., доцентки кафедри фінансів і кредиту Олени Василівни ТРЕТЯКОВОЇ.

Всі ми її пам’ятаємо як життєрадісну, чуйну та професійну людину, яка понад 30 років працювала на благо економічного факультету та своєї рідної кафедри.

Студенти Олени Василівни працюють у численних банківських та фінансових установах України та за кордоном, і завжди відгукуються про науковицю як талановитого педагога і справжнього професіонала своєї справи!

Сумуємо … пам’ятатимемо..

Царство небесне