"Університет має талант". Фінал

"Університет має талант" - один з улюблених студентських конкурсів, який вже став традиційним для нашого закладу.
Цьогоріч фінал відбувся 4 травня у Мармуровій залі.

Перед початком конкурсної програми на сцені запалювали з флешмобом "Ми з України" - танцювальний ансамбль ЦКіД ЧНУ "Дотик".

Згодом 21 конкурсант демонстрував свої таланти. Кожен з фіналістів достойно підготувався до фіналу. На університетській сцені виступили кращі вокалісти, театрали, танцюристи, гімнасти та музиканти нашого ЗВО.

Таланти учасників оцінювало вельмишановне журі: Володимир Фесюк (Голова журі), В`ячеслав Дворський, Олег Сірман, Євгенія Блажевська, Христина Зборлюкова, Іван Прекаска, Тетяна Любко.

Загалом, члени журі відзначили високий рівень підготовки та професіоналізму цьогорічних учасників. Однак організатори не розкривають таємницю, хто ж став переможцем. Про це стане відомо на Благодійному заході з нагоди Міжнародного Дня вишиванки, що відбудеться 18 травня о 15:00 у Сквері, навпроти Резиденції.