Університет має талант 2023/24

Готовий стати зіркою Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича? Ти хореограф і танцюрист від Бога? Співаєш так, що аж шибки тремтять? Твоїм акторським здібностям заздрять усі артисти? Тоді тобі о нас!

Уже зовсім скоро відбудеться півфінал улюбленого студентського конкурсу «Університет має талант»! Конкурс проводиться з метою популяризації образу студента як оптимістичної, цілеспрямованої, активної, сучасної особистості; активізації творчої молоді; пошуку молодих талантів та сприяння їх самореалізації і т.д.

Відбудеться він 26 жовтня о 15:00 в Мармуровій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (Коцюбинського, 2, корпус №5).

Ознайомитись з положенням можна за посиланням.
Реєстрація для участі тут. (Заявки приймаються до 25 жовтня)

Якщо виникають запитання:

• Заходь: корпус №5, каб. 231, 228.
  • Пиши: Електронна адреса: [email protected]; телеграм: @d_pavlyk
  • Телефонуй: (0372) 58-47-36, 066-90-61-423

Доведемо всім, що у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича найталановитіші студенти України!