Перейти до основного вмісту
Університет долучився до обласної акції «Гімн української ідентичності 2023»

13 вересня в Україні відзначали 53 річницю першого публічного виконання славетної «Червоної рути» Володимира  Івасюка. З цієї нагоди Чернівецька обласна військова адміністрація оголосила акцію «Гімн української ідентичності 2023» . До щорічного святкування доєдналися студенти та працівники Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

На території центрального корпусу університету всі охочі натхненно виконали «Червону руту». Студенти, викладачі та працівники об’єднали голоси, щоб вшанувати знакову подію для української культури. Присутні підтримали традицію і відзначили необхідність проведення таких заходів надалі, адже це ключ до збереження нашої ідентичності.

Таке ж дійство відбулося і на факультеті педагогіки, психології та соціальної роботи, де більше  п’ятдесяти небайдужих виконали легендарну пісню в супроводі музичних інструментів у пам’ять про геніального українського композитора, виконавця та музиканта Володимира Івасюка. Свій варіант пісні представили студенти кафедри декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва факультету архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва та інші.

Дякуємо усім, хто долучився до акції! Пам’ятаймо наше!

 • Дмитро Павлюк
  Я фанат української естради 70-80-х років. Для мене саме з таких пісень, як «Червона рута», «Водограй», «Незрівнянний світ краси», з таких композиторів, як Володимир Івасюк, Левко Дутківський, починається українська естрада. Символічного, що Чернівці стали Батьківщиною цієї пісні, бо Буковина завжди була краєм талановитих людей.
  Дмитро Павлюк
  Завідувач Центру культури та дозвілля студентів університету
 • Віра Гараджій
  Музика - це не лише важлива частина української душі, але й можливість певного впливу на суспільство, право голосу. Тим паче, пісні Володимира Івасюка є уособленням українського народу, українського духу. Я вирішила долучитися до даної події, адже для мене українські пісні - це частина національної ідентичності, частина української душі
  Віра Гараджій
  Студентка 3 курсу факультету фізичної культури та здоров'я людини
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності