Тиждень юридичного факультету ЧНУ

У період з 1 по 5 травня 2023 року юридичний факультет Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відзначав тридцять другу річницю свого відновлення. З цієї нагоди був проведений вже традиційний «Тиждень юридичного факультету», який був насичений різноманітними заходами національно-патріотичного, наукового, спортивного, профорієнтаційного спрямування.

Слід відзначити, що до заходів долучилася вся факультетська правнича родина – адміністрація, викладачі та співробітники, студенти, випускники. Спільними зусиллями вдалося створити на факультеті атмосферу родинного правничого єднання, адже лише так можна досягти бажаного результату.

Упродовж тижня були проведені такі цікаві заходи, як:
- благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ;
- виставка рідкісних видань «Дипломатичне і консульське право в науковій
спадщині юридичного факультету 1875-1940»;
- засідання наукового гуртка кримінального права імені Карла Гіллера;
- засідання гуртка кафедри теорії права та прав людини «Інновації та права людини»;
- участь студентів факультету у показовому судовому засіданні Першотравневого районного
суду м. Чернівці; воркшоп «Медіація в фінансових спорах»;
- зустрічі студенів юридичного факультету з фахівцями Регіонального центру з надання Безоплатної вторинної
правової допомоги у Чернівецькій області;
- зустрічі студентів із випускниками юридичного факультету;
- правничий квест «Пізнай рідний факультет»; пізнавальна вікторина «Я люблю Україну»;
- товариський футбольний матч між збірними командами студентів та викладачів факультету;
- День студентського самоврядування.