Туризм

16 травня відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні виклики та трансформації туризму на шляху євроінтеграції», присвячена 20-річчю утворення кафедри географії та менеджменту туризму Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. До участі зголосилося понад 50 науковців, які заявили 34 теми доповідей, з 13-ти закладів вищої освіти:

• Щецинського університету (м. Польща);
  • Київського національного університету ім. Т. Шевченка;
  • Київського національного університету культури і мистецтв;
  • Національного університету біоресурсів і природокористування;
  • Львівського національного університету ім. І. Франка;
  • Львівського національного університету природокористування;
  • Львівського державного університету фізичної культури ім. І. Боберського;
  • Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка;
  • Національного університету Запорізька політехніка;
  • Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника;
  • Центральноукраїнського державного університету ім. В. Винниченка;
  • Криворізького державного педагогічного університету;
  • Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича.

Відкрив конференцію ректор Роман Петришин. З вітальним словом до учасників звернулися начальник відділу супроводу реформ та аудиту місцевих програм виконавчого апарату Чернівецької обласної ради Петро Брижак, декан географічного факультету Мирослав Заячук та завідувач кафедри географії та менеджменту туризму Олександр Король. В пленарному засіданні учасники конференції заслухали доповіді.