Триває прийом заявок на участь у конкурсі «Молодий вчений року університету»

Нагадуємо всім молодим науковцям нашого університету, що триває прийом заявок на участь у конкурсі «Молодий вчений року Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича»!

Приєднуйтеся до цієї унікальної можливості продемонструвати свої досягнення та науковий потенціал. Участь у конкурсі стане вагомим кроком на шляху до визнання в науковій спільноті нашого університету, а також сприятиме вашому особистому та професійному зростанню. Використайте цю чудову можливість, щоб відзначитися та продовжувати розвиватися у своїй науковій кар'єрі. Не гайте часу та подайте свою заявку до 1 квітня.

Детальну інформацію про конкурс та аплікаційні форми можна знайти за посиланням.