Перейти до основного вмісту
Тримаємо курс на співпрацю зі стейкхолдерами

18 вересня Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича в інтересах юридичного факультету та університету в цілому уклав Договір про співпрацю (партнерство) із Національною службою посередництва і примирення. 

Ректор нашого університету Роман Петришин та Голова НСПП Дмитро Кухнюк підписали відповідний документ, який визначає сфери спільної діяльності, зокрема, обмін інформацією та досвідом сторін на основі освітньо-наукового партнерства у форматі підготовки та реалізації спільних національних та міжнародних наукових та практичних заходів, проєктів, програм, сприяння роботі НСПП, зокрема, розроблення науково обґрунтованих пропозицій щодо удосконалення законодавства та правозастосовної діяльності у сфері соціального діалогу, підготовки фахівців у сфері посередництва та примирення, підвищення правової поінформованості про діяльність НСПП, підвищення кваліфікації працівників сторін та організація проходження практики студентами юридичного факультету Чернівецького національного університету тощо.

Національна служба посередництва і примирення була створена ще 25 років тому і як у минулому, так і нині основну свою місію вбачає у пошуку та сприянні консенсусу між учасниками соціально-трудових відносин, що дало можливість отримати чималий досвід у вирішенні більшості трудових спорів та конфліктів в Україні. Нині НСПП активно співпрацює з Міжнародною організацією праці у сфері навчання незалежних посередників (трудових медіаторів) та трудових арбітрів, підвищення їхнього професійного розвитку, розвитку нових та поглиблення наявних компетенцій працівників служби, адже ефективний соціальний діалог — це запорука миру в соціально-трудовій сфері та важливий чинник швидкого відновлення країни після війни.

Дякуємо колегам за виявлену ініціативу та сподіваємося на плідну співпрацю задля спільної мети.

Світлина 1
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності