Перейти до основного вмісту
Тренувальний табір Європейського молодіжного парламенту

З 10 по 13 листопада у Науковій бібліотеці Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича проходила робота сьомого навчального табору Європейського молодіжного парламенту – Україна, який тривав у Чернівцях впродовж чотирьох днів. Завдяки нашим збройним силам, впродовж п’яти днів молодь з різних регіонів України мала можливість ознайомитися із засадничими цінностями Європейської спільноти. 

Пленарне засідання, яке мало відбутися у Червоній залі університету, на жаль, у зв’язку із повітряною тривогою було проведено в укритті. Перед учасниками навчального табору з привітаннями виступили проректор з науково-педагогічної роботи з питань навчально-виховного процесу професор Тамара Марусик і завідувач кафедри міжнародних відносин та суспільних комунікацій доцент Віталій Макар.

Навчальні тренінги відбулися у Науковій бібліотеці університету, де її директор, доцент Михайло Зушман координував проведення заходу. Сьомий навчальний табір Європейського молодіжного парламенту в Україні проводився англійською мовою та приніс користь для молоді щодо використання здобутих навичок у пропагуванні ідей цивілізованої європейської спільноти.

Працювало чотири команди близько 200 осіб віком 14-25 років з різних міст України у 4-х основних модулях: Time management, Project managment, Photo and media, NGO develpoment.

Європейський Молодіжний Парламент – міжнародна молодіжна аполітична та нерелігійна освітня організація, яка заохочує українську молодь до активної участі у громадському житті суспільства. Це середовище людей, яке поширює європейські цінності та надає можливість молоді з різних країн запропонувати рішення для важливих проблем в світі.

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності