Перейти до основного вмісту
Тренінг на тему "Грантові можливості: алгоритми пошуку та залучення"

22 листопада студенти географічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича разом з представниками місцевої влади та фермерами Чернівецької області були активними учасниками тренінгу "Грантові можливості: алгоритми пошуку та залучення". Координатором тренінгу була керівниця проєкту «Центр розвитку фермерства» Тетяна Лебухорська, спікером — проєктна менеджерка та водночас керівниця Центру Дія бізнесу у Рівному Ольга Горкавчук.
 
В процесі навчання здобувачі освіти отримали інформацію про особливості написанні проєктів для отримання грантів, розглянули практичні рекомендації щодо успішного проходження грантових конкурсів, ознайомились  з алгоритмами пошуку грантових можливостей від донорів та з особливостями підготовки проєктних заявок. В процесі роботи було розглянуто різні кейси з метою напрацювання практичних навичок для пошуку успішних ідей.
 
Такі тренінги дають можливість учасникам отримати цінні знання та навички, які допоможуть їм здобути фінансову підтримку для реалізації своїх ідей та проєктів. Окрім того, сприятимуть ставати сміливішими та проявляти креативність у написанні грантів для участі у конкурсах.

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності