Перейти до основного вмісту
Студенти на Форумі молоді Буковини

З 17 по 19 листопада у місті Вижниці відбувся Форум молоді Буковини 4.0 під гаслом «Готовність до викликів». Активними учасниками заходу стали студенти географічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Гирбу Карина, Ткач Олександр та Шилова Катерина.

Форум об’єднав понад сто представників молодіжної спільноти України, зокрема громадських активістів, здобувачів освіти та представників молодіжних рад. На заході відбувались панельні дискусії, ярмарок можливостей, робота у групах та квести, де учасники обмінялися досвідом та дізналися про можливості участі молоді в ухваленні управлінських рішень на рівні регіонів та держави загалом.

Учасники отримали значну кількість цікавої та корисної інформації, яку планують використати в майбутній практиці! Щиро дякуємо ГО "Skill Hub" та її організаторці Вікторії Іваніцькій, яка виступила ініціатором участі студентів у Форумі молоді Буковини.

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності