Перейти до основного вмісту
Розпочався Тиждень інновацій у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича

«Тиждень інновацій» – захід організований в рамках ILCA-проєкт, який підтримується Європейським Інститутом Інновацій та Технологій (EIT – European Institute of Innovation and Technology) та Climate-KIC).

Він об’єднує п’ять закладів вищої освіти і три дослідницькі організації з Фінляндії, Румунії, Литви, Болгарії та України за темою підприємництва та зміни клімату.

Відбулося привітання учасників з різних країн та обговорення основних екологічних та інноваційних проблем, пов’язаних зі зміною клімату онлайн.

З вітальним словом виступили інституційний керівник проєкту ILCA від Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича – ректор Роман Петришин та координатор проєкту – Андрій Верстяк.

В рамках відкриття Тижня інновацій відбулися командні інтерактиви, спрямовані на генерацію бізнес-ідей у напрямі досягнення цілей сталого розвитку, а саме екологічної інноваційної спрямованості. Ознайомитись із програмою Тижня інновацій у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича можна за посиланням.

Команди отримали завдання для участі в ЕКОТОНІ - марафоні інноваційних бізнес-ідей з дбайливим ставленням до навколишнього середовища.

Proud partner of EIT Climate-KIC 
Proud partner of EIT HEI Initiative

 #ILCA #InnovationMadeInEurope

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності