Перейти до основного вмісту
Російсько-українська війна: 600 днів випробувань і стійкості

Минає другий рік від початку російського широкомасштабного вторгнення в Україну. За цей час нам вдалося не лише зупинити агресора, але й мобілізувати себе та демократичний світ на активну протидію російському авторитаризму. Сьогодні перед Україною постають нові виклики, які потребують відповідальних рішень з боку української влади насамперед. Про 600 днів російсько-української війни, її виклики та відповіді на них вів мову Євген Магда, політолог, експерт, директор Інституту світової політики, 12 листопада.

Під час зустрічі з політологом були обговорені причини війни та реакція Заходу на події в України, основні інструменти Кремля у його війні проти України, яка має цивілізаційний зміст та екзистенційний характер, а також секрети нашої Перемоги. Зустріч, ініційована кафедрою політології та державного управління та НДІ Європейської інтеграції та регіональних досліджень Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, стала фаховим обговоренням актуальних проблем сьогодення, російсько-української війни та її впливу на подальший розвиток не лише України, але й усього світового співтовариства.

У цій дискусії взяли участь викладачі факультету історії, політології та міжнародних відносин нашого університету, лідери думок, представники органів влади та місцевого самоврядування, студенти кафедри політології та державного управління. Дискусію модерувала доцент Наталія Нечаєва-Юрійчук.

Організатори події вдячні Чернівецькій обласній універсальній науковій бібліотеці імені Михайла Івасюка за незмінну підтримку ініціатив.

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності