Результати волонтерської діяльності Центру культури і дозвілля студентів ЧНУ

Центр культури і дозвілля студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича завжди активно долучався до волонтерської діяльності, зокрема, організовував благодійні події.

Після повномасштабного вторгнення країни агресора в Україну учасники Центру культури і дозвілля студентів проявили неабияку небайдужість та почали часто проводити різноманітні заходи з єдиною благодійною метою — збір коштів на закупівлю необхідних речей та амуніцію для Збройних Сил України.

Зокрема, з 10 по 17 вересня вони перерахували 48 810 грн на авто для студента Навчально-наукового інституту фізико-технічних та комп'ютерних наук нашого університету Дмитра Немцева і 80 ОДШБ.

Кошти вдалося зібрати завдяки таким заходам:

• "Федькович party" (10.09) — спільно зі Студентським парламентом ЧНУ, 3 808 грн;
  • "Музика перемоги" (10.09) — спільно з чернівецькими зірками, 9 000 грн;
  • Концерт Тріо Дворських "За Україну" у селищі Берегометі (10.09) — 9 150 грн;
  • Prof. Tobias Arand з університету м. Людвігзбург (Німеччина) за придбання сувеніра з передової РПГ-тубус — 8 000 грн;
  • Донати на картку — 5 000 грн;
  • "Правила успіху" тренінги у ЧНУ (12-13.09) — 2 000 грн;
  • "Я студент" — захід для першокурсників (14.09) — 2 050 грн;
  • Благодійний квіз у "Гончаренко центрі" з Максимом Дупешко (15.09) — 1 050 грн;
  • Благодійна розмова про українську музику в "Гончаренко центрі" (16.09) — 600 грн;
  • "Музика перемоги" (17.09) — спільно з чернівецькими зірками, 8 152 грн.

За свою невтомну роботу Центр культури та дозвілля студентів ЧНУ отримав нагороди. Зокрема, подяку та прапор від 3 механізованого батальйону військової частини А4053 та командира цієї частини Олексія Коновала та подяку від директорки департаменту соціальної політики ЧМР - Наталії Фрунзе за участь у "Donate молодь Fest".

Але війна триває, тож військовослужбовці 80 окремої десантно-штурмової бригади на запорізькому напрямку потребують автомобіль для виконання бойових завдань.

Долучитися до збору усі охочі можуть за посиланням.
Номер картки: 5375 4112 0810 7396
Немцева Марія Володимирівна
Nemtseva Mariia

Наша єдність і рішучість доводять, що немає нічого неможливого! Тож, спільними зусиллями наближаємо нашу перемогу!