Перейти до основного вмісту
Привітання до Дня захисників і захисниць України

Цьогоріч в Україні День захисників та захисниць вперше відзначають 1 жовтня. Це свято рішучості, відданості, сили, відваги і мужності. Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича шле свої найщиріші вітання всім військовослужбовцям, які боронять суверенітет і незалежність нашої держави. Зараз, у часи, коли нам доводиться боронитися від російського нападу, як ніколи важливо пам’ятати про подвиги наших захисників, допомагати їм і всяко підтримувати.

На військовій службі перебувають близько сотні співробітників та студентів університету. Ми вдячні вам за те, що захищаєте нас ціною власного життя! Хай віра українців наповнює вас силою для неймовірних подвигів, козацький дух загартовує вашу волю, а Божа ласка завжди оберігає від ворожих куль. Щиро дякуємо викладачам кафедри військової підготовки Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, які довгі роки виховують покоління справжніх професіоналів військової справи, за вашу наполегливість і віру в молоде покоління.

Ми бажаємо всій університетській спільноті якомога скорішої перемоги, миру і спокою у ваші сім’ї. Кожному, хто причетний до військової справи, шана і слава! Ваша відданість і хоробрість – приклад для усього світу! Ми переконані, що з такими захисниками ми обов’язково переможемо! 

Усім небайдужим пропонуємо 1 жовтня, долучитися до загальнонаціональної хвилини мовчання і вшанувати пам’ять тих, хто загинув, захищаючи нашу країну.

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності