Презентація книги нідерландського письменника, історика Віма Вервурда «Кров волає із землі»

Запрошуємо на презентацію книги нідерландського письменника, історика Віма Вервурда «Кров волає із землі», яка відбудеться 20 лютого 2024 року о 11:00 год у 18 авдиторії корпусу №14 (вул. Кафедральна, 2) Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Ця книга присвячена дослідженню двохтисячолітньої історії переслідування євреїв у країнах Європи. Хто винний у ненависті до євреїв? Чи можна запобігти цьому у майбутньому? На ці та інші питання спробує дати відповідь автор книги, який  народився у 1959 р., навчався у Педагогічній академії (м. Гауда, Нідерланди). Його книга «Кров волає із землі» написана у 2019 р. і перекладена багатьма європейськими мовами.

Запрошуємо студентів, викладачів та усіх, хто цікавиться історією єврейського народу!