Підтримай представників Ради молодих вчених в конкурсі "Молодий вчений року"

Представники Ради молодих вчених Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича подані в декількох номінаціях на щорічний Всеукраїнський конкурс «Молодий вчений року». Просимо підтримати їх у номінаціях:
Установа – популяризатор науки: Тичініна Альона Романівна.
Наукова виставка (фестиваль, пікнік): Онипа Денис Павлович.

Для голосування необхідно перейти за посиланнями або просканувати QR-код. Ви можете віддати свій голос, поставивши відмітку на номінанті у формі для голосування.

Ми закликаємо кожного з числа нашої великої університетської родини підтримати наших колег, які відзначилися в своїй галузі. Їх працю та зусилля варто відзначити, а досягнення підкреслити. Впевнені, що разом ми зможемо підтримати наших колег і допомогти їм здобути заслужену перемогу. Нехай наші спільні зусилля збільшать визнання нашого університету та наукових досягнень в цілому.

Голосування триватиме до 15 квітня.

З вірою у вашу підтримку, разом до перемоги!