Студенти ЧНУ

З 19 по 23 квітня у м. Бровари проходив Фінал Кубка України та Чемпіонат України серед юніорів з панкратіону та грепплінгу. В ньому взяли участь студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Вони гідно представили себе та завоювали призові місця на Фіналі Кубка України:

• Скринніков Артем - 1 місце (ФФКЗЛ)
  • Морарь Снєжана - 1 місце (ФФКЗЛ)
  • Скриниця Вадим - 1 місце (ФФКЗЛ)
  • Мага Павло - 1 місце (ФФКЗЛ)
  • Козоріз Олег - 1 місце (ФФКЗЛ)
  • Столярчук Валентин - 3 місце (ФФКЗЛ)
  • Степаник Дмитро - 2 місце (ННІФТКН)
  • Димед Володимир - 3 місце (ФАБДПМ)

Призові місця на Чемпіонаті України серед юніорів :

• Паращук Софія -3 місце (ФІПМВ)
  • Михайлюк Іван -3 місце (ФФКЗЛ)

Вітаємо Столярчука Валентина з врученням посвідчення Майстра спорту Украіни з панкратіону (ФФКЗЛ).

Над підготовкою спортсменів працювали заслужені тренери України: доцент, завідувач кафедри ТМФВіС Наконечний І. Ю.; асистент кафедри Горюк П. І. та Скидан Р.А.

Пишаємось гідним представленням та здобутками студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та бажаємо їм тренерам подальших перемог!