Патріотичний танцювальний батл «Лови ритм»

12 жовтня в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича за ініціативи Центру культури та дозвілля студентів ЧНУ відбувся перший Патріотичний танцювальний батл «Лови ритм».

У конкурсі взяли участь команди:

• економічного факультету «Павлючата»;
  • факультету історії, політології та міжнародних відносин «Незламні»;
  • факультету педагогіки, психології та соціальної роботи «Блейз»;
  • географічного факультету «Традиційний ритм»;
  • факультету математики та інформатики «Матfamily»;
  • факультету іноземних мов «МИ»;
  • філологічного факультету «Філфацький авангард»;
  • ВСП «Фаховий коледж ЧНУ»;
  • ВСП "Чернівецький фаховий коледж Львівського національного університету природокористування" «Soul».

Конкурс складався з двох турів:

I тур - флешмоб, який команди підготували напередодні;
II тур - змагання представників команд у імпровізаційній хореографії від суддів.

Учасників оцінювало професійне журі у складі:

• Сергій Чебан – хореограф, артист балету заслуженого академічного Буковинського ансамблю пісні і танцю імені А.Кушніренка;
  • Ольга Галак – керівник народного художнього ансамблю танцю «Неогалактика»;
  • Володимир Долгий – керівник народного аматорського ансамблю народного танцю «Колорит» при будинку культури «Роша», викладач хореографічних дисциплін Чернівецького обласного фахового коледжу мистецтв ім. С.  Воробкевича;
  • Марія Гордашко – акторка та адміністраторка Чернівецького обласного музично-драматичного театру ім. О. Кобилянської;
  • Іван Величко – блогер, шоумен, власник школи танців «MoveOndance», агенції свят "Корпорація щастя", - Multik_Show”, “iKids_event”;
  • Кордобан Альона – власниця студії танцю «Атмосфера»; фіналістка шоу «Танцюють всі 9», учасниця фітнес випуску програми «Все буде добре» на телеканалі СТБ;
  • Наталія Фрунзе – керівниця Департаменту соціальної політики Чернівецької міської ради, громадська активістка, волонтерка.

За результатами змагання Гран-прі та перехідний кубок здобула команда факультету іноземних мов «МИ».

І місце посіла команда «Матfamily» факультету математики та інформатики. Наталя Фрунзе передала їм подарункові набори від безпечного простору для жінок та дівчат "Вільна" і кар'єрного та бізнес Хабу «ВОНА» Чернівці.

ІІ місце посіла команда філологічного факультету «Філфацький авангард».

ІІІ місце здобула факультету педагогіки, психології та соціальної роботи «Блейз».

Приз глядацьких симпатій і три уроки народних танців від Ольги Галак дісталися команді ВСП "Чернівецький фаховий коледж Львівського національного університету природокористування" «Soul».

Усі нагороджені отримали запрошення у Чернівецький обласний музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської від Марії Гордашко, а також  запрошення на концерт у Чернівецьку обласну Філармонію ім. Д. Гнатюка від Сергія Чебана.

«Move On dance» та Ваня Величко презентували три безкоштовні тренування на різні напрямки для всіх учасників конкурсу.

Не обійшлося без благодійної мети. На заході вдалося зібрати 4603 гривні для студента Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Дмитра Немцева, військовослужбовця 80-ї окремої десантно-штурмової бригади.

Дякуємо усім присутнім за живі емоції та чудові виступи!