Перейти до основного вмісту
«Ovidius Summer Law School 2023»: нові горизонти міжнародної співпраці

Викладачі та студенти юридичного факультету взяли участь у роботі ІІ Літньої правничої школи «Ovidius Summer Law School 2023». Представники 9 навчальних закладів із 4 країн в період з 7 по 9 вересня 2023 р. отримали унікальну можливість поділитися своїми здобутками та ознайомитись із актуальними питаннями юридичної науки та практики.

Юридичний факультет Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича представляли кандидат юридичних наук, доцент кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Іван Торончук, кандидатка юридичних наук, доцентка кафедри приватного права Оксана Кіріяк та кандидатка юридичних наук, доцентка, асистентка кафедри кримінального права Мар’яна Тома.

Захід проводився за тематичними напрямками, кожен з яких був представлений окремою секцією. Команди спікерів, до складу яких входили фахівці з різних галузей права, знайомили слухачів із актуальними темами вітчизняної та зарубіжної юриспруденції.

Кульмінацією заходу стало представлення наукових есе. Команда студентів юридичного факультету ЧНУ імені Юрія Федьковича у складі студентки 3 курсу Анни Павлюк та студентки 4 курсу Дани Лукіян отримали позитивні відгуки від учасників заходу та журі. Робота Дани Лукіян отримала особливу нагороду – диплом з відзнакою.

Висловлюємо щиру подяку представникам факультету права та адміністративних наук університету «Овідіус» за активну підтримку наших спільних проєктів та заходів. Особлива подяка декану факультету права та адміністративних наук, професору Адріану Стойці, професору Василе Драгіче, доктору, асистенту декана Ентоні Мерфі, спікерам за високий рівень організації та проведення «Ovidius Summer Law School 2023» та підтримку українського народу в боротьбі за державність і незалежність проти російської військової агресії.

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності