Перейти до основного вмісту
Онлайн зустріч про інформаційну відповідальність

Онлайн-зустріч із Максимом Яковлєвим, науковцем, викладачем та завідувачем кафедри міжнародних відносин Національного університету "Києво-Могилянська академія", директором Школи політичної аналітики НаУКМА, зібрала у спільній віртуальній аудиторії студентів, викладачів кафедри політології та державного управління факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, а також тих, хто цікавиться актуальними проблемами сучасності.

Учасників зустрічі привітав професор Анатолій Круглашов, зав. кафедри політології та державного управління. Модерував захід студент 5 курсу спеціальності «Публічне управління та адміністрування» Микола Шимоняк, ініціатор і натхненник клубу «Ідея для майбутнього». Під час лекції спільно обговорили постінформаційний світ, сучасні медійні дискурси та наративи, що циркулюють в інформаційному просторі як нашої держави, так і західних демократіях, глобальному Півдні тощо. Доповідь спікера була насичена конкретним фактажем, професійними роздумами й емоціями, а відповіді на питання – ґрунтовними та мотиваційними до подальших наукових пошуків.

Максим Яковлєв є автором популярної книги «Теорії змов: як (не) стати конспірологом», тож під кінець зустрічі була розіграна книга автора серед тих її учасників, які задали лектору найцікавіші запитання.

Захід відбувся з ініціативи студентського клубу «Ідея для майбутнього» за підтримки кафедра політології та державного управління факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Онлайн зустріч про інформаційну відповідальність
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності