Перейти до основного вмісту
Онлайн-тренінг з підготовки грантових заявок на конкурс проєктів молодих вчених

Шановні колеги!

3 жовтня о 14:30 в онлайн режимі за ініціативи Ради молодих вчених Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбудеться тренінг з підготовки грантових заявок для участі в конкурсі проєктів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених, оголошеним Міністерством освіти і науки України у 2023 році.

Цьогорічний конкурс орієнтований на пріоритетну тематику з переліку основних наукових (науково-технічних) проблем ключових міністерств, державних служб та органів для вирішення реальних проблем оборони, безпеки, економіки та суспільства України.

Під час тренінгу учасники отримають детальну інформацію про програму конкурсу, його умови та вимоги, я також дізнаються, як правильно скласти грантову заявку, щоб вона відповідала вимогам конкурсу та мала найвищі шанси на перемогу.

Всі охочі можуть приєднатися до участь у тренінгу за посиланням.

Онлайн-тренінг з підготовки грантових заявок на конкурс проєктів молодих вчених
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності