Перейти до основного вмісту
Обласна творча лабораторія керівників вокально-хорових колективів

20 вересня 2023 року народна аматорська чоловіча хорова капела «Дзвін» ім. Т. Стінкового під керівництвом художнього керівника та диригента Любомира Равлюка взяли участь у обласній творчій лабораторії керівників вокально-хорових колективів клубних закладів територіальних громад з проблеми: «Виконавська майстерність в аматорському вокально-хоровому колективі. Робота керівника над її вдосконаленням».

Любомир Равлюк під час майстер-класу з хоровою капелою з вокально-хорової виконавської майстерності, продемонстрував високий професійний рівень як хормейстер та керівник. У своїй роботі основний акцент керівника був спрямований на теоретичні знання та практичну роботу. Любомир Романович уміло коментував свою  роботу та поєднував з особистою творчою діяльністю, яку використав в хоровій роботі з капелою та керівниками клубних закладів територіальних громад.

Цікавою та змістовною була побудова проведення майстер-класу. Учасники заходу могли побачити відеофільм про історію розвитку капели «Дзвін» та почути виконання хорових творів.

На завершенні народна аматорська чоловіча хорова капела «Дзвін» заспівала всім учасникам «Многа літ».

Фото: ФБ Буковинський центр культури і мистецтва
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності