Обговорення спільного проєкту простору на кафедрі декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва

У рамках Міжнародного проєкту 5 березня на кафедрі декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва факультету архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулася перша організаційна зустріч робочої групи університету з професором Технічного університету міста Любека (спеціальності будівельна інженерія та архітектура) Гельмутом Офферманом.

Технічний університет міста Любека є офіційним партнером Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. В обговоренні проєкту медіапростору взяли участь: декан факультету архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва, професор — Ігор Фодчук; завідувачка кафедри декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва  — Мирослава Жаворонкова; заступниця начальника відділу міжнародних зв’язків університету — Оксана Матійчук; голова Національної спілки архітекторів України в Чернівецькій області — Ярослав Бойко; начальник Вижницької районної військової адміністрації — Сергій Чеботар; заступниця начальника районної військової адміністрації — Анна Гринчук; начальник Вижницького районного сектору управління ДСНС — Олександр Ткач.

Учасники зустрічі обговорили ключові питання проєкту, проаналізували функціональні можливості простору та визначили пріоритетні напрямки подальшої роботи. У процесі роботи оглянули експозицію творчих робіт, поспілкувалися зі студентами, побачили робочий процес виготовлення ювелірних виробів та живопису.

Бажаємо подальших плідних зустрічей, креативного вирішення поставлених завдань та успішної реалізації планів!