Нові перспективи міжнародного співробітництва

На запрошення ректора Люблінського університету імені Марії Кюрі-Склодовської проректора з наукової роботи Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Андрія Самілу включено до Програмної Ради Європейського центру при Люблінському університеті Марії Кюрі-Склодовської.

Вже на цьому тижні з підписанням оновленої угоди розпочалась наступна фаза співпраці між вісьмома партнерами:

• Місто Нансі (Франція);
  • Місто Люблін (Польща);
  • Університет Марії Кюрі-Склодовської (Люблін, Польща);
  • Університет Лотарингії (Нансі, Франція);
  • Університетський Європейський центр (Нансі, Франція);
  • Київський національний університет імені Тараса Шевченка (Київ, Україна);
  • Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича (Чернівці, Україна);
  • Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (Івано-Франківськ, Україна).

Завдячуючи цьому перед здобувачами вищої освіти та співробітниками нашого університету відкриваються нові перспективи міжнародного співробітництва.

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича вдячний за запрошення до партнерської співпраці в мережі Європейського центру ректору Люблінського університету імені Марії Кюрі-Склодовської професору Радославу Добровольському.

.