Благодійний концерт «Незламні» за ініціативи Центру культури і дозвілля студентів ЧНУ

У неділю, 30 квітня, відбувся благодійний концерт «Незламні» за ініціативи Центру культури і дозвілля студентів ЧНУ (ЦКіД).

Учасники ЦКіДу, відомі артисти та колективи міста виконували сучасні хіти, танцювали та збирали кошти на підтримку ЗСУ.

Під час заходу чернівчани та гості міста активно донатили та більше 3-х годин насолоджувалися концертом.

Вдалося зібрати 11 348 гривень. Виручені кошти – на закупівлю військової амуніції та дрона для військових, які воють на східному напрямку.

Тим часом збір коштів продовжується:

Дмитро Павлюк

Кожна гривня – цінна підтримка для армії!

Слідкуйте за нашими анонсами, далі тримаємо культурний фронт.

Також організатори висловлюють подяку своїм постійним партнерам – арт-пабу «VYO», магазинам «Єва» та «Леквар».