Навчання особового складу санітарних постів ЧНУ

З 8 по 10 травня на базі факультету фізичної культури та здоров’я людини відбулися заняття з особовим складом санітарних постів університету. Заняття вела доцентка кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та домедичної допомоги кандидат педагогічних наук ЛОГУШ Леся Геннадіївна.

У ході занять слухачі отримали необхідні знання та навички для надання домедичної допомоги потерпілим при надзвичайних ситуаціях, відпрацювали елементи штучної вентиляції легень, непрямого масажу серця, зупинки кровотечі та інше.

Колектив сектору мобілізаційної роботи та цивільного захисту військово-мобілізаційного відділу університету висловлює щиру вдячність керівництву та співробітникам факультету за співпрацю у сфері цивільного захисту.

2

3