«Навчай для України» запрошують взяти участь у програмі «СтудМентор»

Наші друзі із «Навчай для України» та «Освітнього Супу» впевнені, що студенти можуть позитивно впливати на українських дітей і покращувати їхню якість освіти.

Тому запрошують взяти участь у програмі «СтудМентор»! Вона передбачає наставництво від студента для школяра, у якому студент допомагає школяреві надолужити прогалини у знаннях зі шкільних предметів та опанувати мʼякі навички.

Досвід менторства мати не обов'язково: учасників забезпечують усіма матеріалами та підтримкою. А ще всі майбутні ментори-студенти пройдуть навчання із фахівцями проєкту: онлайн-курс та інтенсивне навчання, які розробила команда програми.

Що передбачає волонтерство у проєкті?

• Викладання улюбленого предмета для 1-ї (максимум 2-ох) груп учнів;
  • Уроки від тебе в онлайні – двічі на тиждень по 45 хвилин;
  • Твої групи менті – до 3-ох дітей 5-11 класу;
  • Предмети та час занять підбираються індивідуально;
  • Команда проєкту забезпечить тебе картами предметів та прикладами вправ;
  • У тебе буде постійний супровід від суперментора – вчителя з досвідом, та від експертів з менторингу;

Ти ідеальний кандидат_ка, якщо:

• на момент старту хвилі тобі більш як 18 років, ти навчаєшся на 3-6 курсі;
  • маєш глибокі знання з одного зі шкільних предметів: українська мова, математика (алгебра, геометрія), історія, фізика, хімія, біологія, англійська мова;
  • готовий_а приділяти участі у програмі від 4 годин на тиждень.

Щоб стати учасником, потрібно заповнити форму. Усі, хто зареєструвався, отримають інформацію від організаторів про подальші кроки.