Перейти до основного вмісту
Науковий семінар з директором департаменту монетарної політики НБУ

Науковий семінар та гостьова лекція для студентів з директором департаменту монетарної політики та економічного аналізу Національного банку України Володимиром Лепушинським в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича на тему: "Особливості монетарної політики в Україні у сучасних умовах". Модерував зустріч доцент кафедри фінансів і кредиту Євген Ткач.

Цікаві та професійні дискусії, обговорення актуальних питань, насамперед оцінка макроекономічної ситуації, інфляційних процесів, динаміки валютного курсу, особливості здійснення монетарної політики НБУ в сучасних умовах, бачення перспектив міжнародної фінансової допомоги. 
Під час розмови в студентів виникало багато питань.

Передувала науковому семінару та гостьовій лекції — зустріч з ректором університету Романом Петришиним та деканом економічного факультету Русланом Білоскурським, а також екскурсія в колишній Резиденції митрополитів Буковини і Далмації. Опісля був ефір на телебаченні з Володимиром Лепушинським та увага ЗМІ.

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності