Перейти до основного вмісту
Науковий семінар «Сучасні методологічні підходи в осмисленні та інтерпретації історичних подій»

23 листопада викладачами кафедри всесвітньої історії Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича спільно з Інститутом післядипломної педагогічної освіти успішно проведено нетворкінг для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти Буковини.

Тема наукового заходу «Сучасні методологічні підходи в осмисленні та інтерпретації історичних подій».

Учасники семінару обговорили актуальні проблеми, пов'язані з подієвою історією і варіативністю її тлумачення. Науковці кафедри всесвітньої історії поділилися з педагогами закладів освіти своїми міркуваннями щодо актуальних питань у викладанні історичних дисциплін. Зокрема, професор Михайло Боднарюк виступив із доповіддю на тему «Інноваційні дослідницькі методики у вивченні історичних процесів». Виступ професора Михайла Чучка стосувався сучасних концепцій світової історії. Доцент Іван Воротняк зосередив увагу на використанні сучасних медійних засобів у вивченні історичного процесу. 

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності