Перейти до основного вмісту
Національна академія наук України – бібліотекам

Iнститутом мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені Максима Рильського НАН України започатковано довготривалу акцію безкоштовної передачі наукових видань муніципальним і університетським бібліотекам України. Директорка ІМФЕ імені М. Рильського академік Ганна Скрипник ініціювала проведення круглого столу "Національна академія наук України – бібліотекам", а разом з тим і передання книг науковим бібліотекам державних ЗВО України.

Наукова бібліотека ЧНУ ім. Юрія Федьковича, одна з перших отримала у фонди солідний комплект (68 пр.) фундаментальних досліджень, вартість яких сягає понад 80 тисяч гривень. Уже з перших днів після отримання літератури, працівники бібліотеки активно поширюють цю інформацію для користувачів нашого університету, а також проводять інформаційний супровід в соціальних мережах.

20 вересня Василь Костик доцент кафедри української літератури Чернівецького національного університету Імені Юрія Федьковича, провів семінар-презентацію та бібліографічний огляд видань з фольклору та етнографії (35 дж.) для студентів 2-го курсу філологічного факультету та працівників бібліотеки ЧНУ. На презентації Михайло Зушман, директор бібліотеки, зазначив, що шляхетна ініціатива Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені М. Рильського має важливе значення для якісного комплектування новітніми виданнями бібліотеки університету, бо це дозволить кращому вивченню історії, культури, фольклору, етнології та мистецтва України. 

Така література та подібні заходи дуже потрібні, щоб ґрунтувати національну стійкість і опірність народу на власну неспотворену історичну і культурну самобутність, які лише і є запоруками формування надійної української ідентичності.

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності