Наші студенти на Чемпіонаті Світу з греплінгу

Наприкінці серпня у м. Варшава (Польща) проходив Чемпіонат Світу з греплінгу серед спортсменів U 17, U 20 та дорослих, у якому взяли участь студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича у складі національної збірної команди та здобули медалі.

Студенти спеціальності 017 «Фізична культура і спорт»:
Кізюк Роман — І місце серед дорослих;
Мурадов Євген — І місце U17.

Студент спеціальності «Терапія та реабілітація»:
Черкалюк Юрій — ІІІ місце серед дорослих.

Над підготовкою спортсменів працювали заслужені тренери України: Ігор Наконечний — доцент, завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту, Петро Горюк — асистент цієї ж кафедри.

Пишаємось гідним представленням та здобутками наших спортсменів і бажаємо їм подальших перемог.

Слава Україні!

Фото: Управління по фізичній культурі та спорту ЧМР