Рейтинг

На сайті Освіта.ua оприлюднений щорічний Консолідований рейтинг українських закладів вищої освіти.

Консолідований рейтинг університетів 2023 року охоплює результати 239 ЗВО. Для його складання використано дані найбільш авторитетних серед експертів і засобів масової інформації національних рейтингів закладів освіти України: «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Бал НМТ на контракт», кожен з яких використовує різні критерії оцінювання.

Згідно з результатами рейтингу 2023 року найвищий бал серед українських ЗВО має Київський національний університет ім. Шевченка.

Друге місце посідає Львівський національний університет імені Івана Франка.

Третє і четверте місця ділять Національний університет «Львівська політехніка» та Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

На п’ятому місці рейтингу розташувався Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна.

В цьому році Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича посів шосте місце серед закладів вищої освіти України, піднявшись в рейтингу на 8 позицій.

Більш детально за посиланням.