Перейти до основного вмісту
"На рівних" з Олексієм Гнатковським

17 листопада до Чернівецького національного університету завітав талановитий і харизматичний актор театру та кіно, режисер, Заслужений артист України Олексій Гнатковський.

Зустріч у рамках проєкту "На рівних" Профспілкової організації студентів ЧНУ спільно з відділом комунікацій та брендингу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича об'єднала не лише студентів і працівників університету, а й просто зацікавлену молодь. Привітала гостя проректорка університету Тамара Марусик. Вона поділилася власними думками щодо важливості зберігання, примноження та популяризації української культури.

Невимушене спілкування у творчій атмосфері запам'ятається усім присутнім ще на довго. Присутні могли поставити питання Олексію, а після зустрічі сфотографуватися та взяти автограф.

Про життя, роботу, театр, "Довбуша", натхнення та акторство була ця надихаюча зустріч. Дякуємо присутнім за цікаві думки. Дякуємо Олексію за безцінний досвід і безмежну порцію позитиву.

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності