Перейти до основного вмісту
Минув третій день проєкту «Тиждень інновацій»

«Тиждень Інновацій» - захід, організований в рамках проєкту ILCA, який підтримує Європейський Інститут Інновацій та Технологій (EIT – European Institute of Innovation and Technology) та Climate-KIC.

22 листопада - третій день проєкту - учасники провели в Чернівецькому офісі міжнародної ІТ компанії SoftServe. 

Учасники тижня інновацій дізнілися про реалізацію програми «Екологічна стійкість» в SoftServe. Асоційована директорка з екологічної стійкості (Environmental Sustainability Associate Director) Юлія Кувітанова деталізувала завдання цієї програми, зокрема поговорили про витрати енергії, використання ресурсів, управління відходами, роботу системи моніторингу та звітування для оцінки виконання цілей та ефективності програми. На конкретних Сase Studies, які відповідають глобальним цілям сталого розвитку, пояснила деталі та нюанси реалізації їх в компанії. 
Роман Козарюк, Office Manager в SoftServe, провів екскурсію по офісу, під час якої студенти могли побачити як завдання екологічної стійкості впроваджуються на практиці.

Proud partner of EIT Climate-KIC 
Proud partner of EIT HEI Initiative

 #ILCA #InnovationMadeInEurope

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності