Міжнародний академічний обмін

Закінчився захоплюючий семестр обміну студентами Чернівецького національного університету та Лодзьким університетом у Польщі. Надзвичайно важливою і цікавою була подорож для студентів, які обрали цю можливість академічного обміну.

Студенти мали нагоду навчатися в Лодзькому університеті з 01 жовтня 2023 року до 25 лютого 2024 року. Протягом цього часу вона занурювалася у світ економічної науки та міжнародних стандартів вищої освіти.

Під керівництвом досвідчених викладачів, які завжди були відкриті до співпраці, студенти успішно вивчала такі предмети, як «Економіка залежностей», «Історія кіно», «Міжнародна торгівля та логістика», «Міжнародне ділове спілкування» та «Інвестиції на фондовому ринку».

Крім академічних занять, студенти активно брали участь у культурній програмі Лодзького університету. Вони відвідували музеї, театри та мали можливість пізнати традиції та культуру Польщі.

В своєму звіті студентка студентка 3 курсу кафедри бізнесу та управління персоналом економічного факультету Софія Нідзельська зазначила, що обмін в Лодзькому університеті був надзвичайно значущим для її освітнього та культурного розвитку. Ця подорож допомогла їй розширити горизонти та здобути цінний досвід, який вона збирається використовувати в подальшій кар’єрі.

Ми пишаємося нашими студентами, які беруть участь у міжнародних обмінах та набувають нових знань та досвід. Бажаємо учасникам обміну подальших успіхів у їхніх академічних та особистих зусиллях!