Кубок України з класичного та екіпіювального жиму лежачи

З 21 по 25 вересня у Коломиї пройшов Кубок України з класичного та екіпіювального жиму лежачи серед дорослих. У кваліфікаційному турнірі до Чемпіонату світу взяла участь Оксана Суходєєва, студентка факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, майстер спорту України, вихованка КЗ «ДЮСШ м. Чернівців».

Серед здобутків спортсменки:
І місце Кубку України з класичного жиму лежачи серед жінок (45 кг);
ІІ місце Кубку України з жиму лежачи серед жінок.

За першість боролися важкоатлети з усієї України та АР Крим.
Вітаємо Оксану і бажаємо їй невичерпних сил і найкращих результатів!

• Оксана Суходєєва
    Дякую за віру та підтримку тренерам. Для мене є гордістю навчатись на факультеті фізичної культури та спорту і бути корисною. Адже завдяки знанням, здобутими протягом навчання, я впевнено крокую до вершин.
    Оксана Суходєєва
    Студентка IV курсу ЧНУ