Круглий стіл «Рух для здоров'я – наука майбутнього»

Шановні студенти, аспіранти, докторанти та молоді вчені! Запрошуємо Вас взяти участь у засіданні Всеукраїнського круглого столу присвяченого відзначенню Дня науки в Україні та Всесвітнього дня руху заради здоров’я «Рух для здоров'я – наука майбутнього», яке відбудеться в змішаному форматі 13 травня. Захід ініційовано Радою молодих вчених кафедри теорії та методики фізичного виховання, факультету фізичної культури та здоров'я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Для участі у конференції необхідно до 3 травня (включно) заповнити форму участі за посиланням та надіслати тези на е-mail: [email protected].

Для комунікації з оргкомітетом можна використовувати контакти:
Анастасія Пашнюк, e-mail:[email protected], моб. 0965967469;
Катерина Пашнюк, e-mail:[email protected], моб. 0683980168.

Оргкомітет бажає творчих успіхів!