Перейти до основного вмісту
Конкурс проєктів

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича як асоційований партнер входить до консорціуму UNITA. Це об’єднання 12 університетів.

Однією з магістральних ліній діяльності консорціуму є налагодження постійної, різновекторної системи наукової співпраці між університетами-учасниками, а також іншими стейкголдерами (зокрема бізнес і громадянський сектор), а також популяризація результатів такої діяльності в кращих традиціях «відкритої науки».

Університет Внутрішньої Бейри, Португалія (Universidade da Beira Interior, UBI), оголосив конкурс наукових проєктів семи PhD Cotutelles – наукових співкерівництв аспірантськими дослідженнями.

Пропозиція стосується відбору, який відбуватиметься у два етапи:

1-й етап – відбір наукових тем майбутніх PhD-проєктів для потенційного майбутнього співкерівництва дослідженням здобувача. При формулюванні тем потрібно фокусуватися на тих тематичних блоках, що є в центрі наукових ініціатив для університетів-партнерів UNITA: Культурна спадщина, Відновлювані джерела енергії та Циклова (хвильова) економіка. Важливо також врахувати наукові напрямки, що сформовані в Університеті Внутрішньої Бейри, який і буде обирати партнерів для майбутнього співкерівництва роботою PhD-здобувача. Із каталогом дослідницьких напрямків цього ЗВО можна ознайомитися, переглянувши брошуру.

2-й етап – відкритий міжнародний конкурс для відбору осіб, що претендують на отримання посади PhD-здобувача, який реалізовуватиме дослідницькі проєкти, що були відібрані на першому етапі.

Календар конкурсу виглядає наступним чином:

  • Початок прийому заявок на перший етап конкурсу – 4 серпня 2023 року.
  • Завершення подання проєктів PhD-досліджень – 15 вересня 2023 року.
  • Аналіз заявок науковими комітетами – з 18 по 22 вересня 2023 року.
  • Опублікування результатів першого етапу – 25 вересня 2023 року.
  • Відкриття конкурсу для потенційних PhD-здобувачів на EURAXESS – 2 жовтня 2023 року.
  • Кінцевий термін подачі претендентів на виконання PhD-програм – 31 жовтня 2023 року.
  • Розбір заяв другого етапу конкурсу комісією – з 2 по 29 грудня 2023 р.
  • Оприлюднення результатів другого етапу – до 31 січня 2024 року.
  • Початок роботи над дисертацією – березень 2024 року.

Запрошуємо науковців ЧНУ подавати заявки на перший етап конкурсу. Реєстрація заявок PhD-проєктів і науково-організаційні питання – НДЧ (корпус 5, кабінет 105 Наталія Діденко, [email protected]).

Питання комунікацій з університетом UBI та отримання додаткової інформація щодо конкурсу – Відділ міжнародних зв'язків (корпус 5, кабінет 146-148, Ольга Созонтова).

12 університетів консорціуму UNITA
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності