Конкурс на краще читання української поезії

У світлі наближення 210-річчя від дня народження Тараса Шевченка, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича готує конкурсу читців його віршів. Цей захід обіцяє стати не лише відзначенням творчості великого поета, але й важливою подією для збереження української культурної спадщини.

Запрошуємо студентів усіх факультетів, навчально-наукових інститутів та коледжу університету до участі в конкурсі на краще читання української поезії, присвяченому 210-й річниці від дня народження Т. Г. Шевченка.

Конкурс відбуватиметься у два тури.
Перший тур конкурсу відбудеться 29 лютого 2024 р. о 14.30 в аудиторії 66 (6 корпус).
Другий тур7 березня 2024 р. о 14.30 у Шевченківській залі.
Умови конкурсу: прочитати напам’ять один із віршів Т. Г. Шевченка та іншого українського автора.
Для виступу відведено 5–6 хвилин.

За результатами конкурсу компетентне журі обере переможців, на яких чекають цінні нагороди. Попередній запис учасників – на кафедрі української літератури філологічного факультету (6 корпус, ауд. 56)
Контакти: [email protected], тел. 58-48-36.

Умови конкурсу