Перейти до основного вмісту
Команда університету на Чемпіонаті України з волейболу серед жіночих команд

10-12 листопада в залі ЧОДЮСШ відбулася серія поєдинків І-го та ІІ-го туру Чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд вищої ліги сезону 2023/2024.

Гравчині ВК "Воллейбук" Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича у перший ігровий день зустрілись з суперницями з м. Кам’янске Спортивної Академії "Прометей", але  поступились з рахунком 0:3 (8:25; 21:25; 23:25). У другий день суперницями наших дівчат стала команда з м. Житомир "Полісся-ОШВСМ-ЖДУ". У цьому матчі впевнену перемогу святкували чернівчанки з результатом 3:0 (25:21, 25:21, 25:19). Третій день відзначився цікавою грою з суперницями із м. Біла Церква "Спортліцей",результат цієї зустрічі 3:0 (25:21; 25:19; 25:16) на користь наших гравчинь.

Дві важливі перемоги записали у свою скарбничку дебютантки Вищої ліги волейболістки чернівецької команди. Дівчата показали достатньо змістовну гру, бойовий характер і очевидний потенціал на найближче майбутнє.

За результатами двох турів, згідно статистики, кращою пасуючою турніру стала гравчиня команди "Воллейбук-ЧНУ" Ольга Січковська.

Склад команди «Воллейбук-ЧНУ»: Анастасія Юрку, Анастасія Логвиненко, Катерина Біляк,  Анжела Тригуб, Ольга Січковська, Євгенія Скакун, Анна Белецька, Віолетта Білик, Вікторія Шандра, Софія Панчук, Аліса Кеніг, Ліна Кушнір, Ангеліна Мацюченко.

Головний тренер - Іван Васкан, асистенти тренера - Андрій Бражнюк та Вячеслав Цуркан.

Змагання пройшли у дружній й теплій атмосфері. За організацію дякуємо Федерації волейболу України, Збройним силам України за можливість здійснювати змагальну діяльність з метою популяризації та розвитку гри у волейбол, залучати молодь до регулярних занять спортом, зміцнювати дружні зв’язки з командами інших міст, підвищувати спортивну майстерність гравців та обмінюватися досвідом роботи тренерському складу.

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності