Перейти до основного вмісту
Кафедра журналістики нашого університету отримала нове технічне обладнання

Кафедра журналістики філологічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича постійно працює над забезпеченням освітнього процесу сучасними мультимедійними пристроями. На жаль, через початок повномасштабної війни довелося призупинити процес створення нової медіалабораторії. Завдяки партнерам — громадській організації АМО (Чехія) — кафедра отримала комплект охоронної системи, датчик руху, бездротову сирену, брелок та датчик відкриття. Відтепер кросмедійна лабораторія, обладнана сигналізацією, працюватиме поруч з кафедрою, що дуже зручно для організації навчального процесу. Студенти зможуть тут залишатися після занять та виконувати власні творчі проєкти, готувати матеріали до курсових, бакалаврських та магістерських робіт.

Також кафедрою не використовувалися повною мірою деякі ПК, оскільки в них не було засобів виведення звуку. Кафедра отримала від меценатів дві пари колонок, які будуть застосовуватися для проведення онлайн-конференцій, захистів кваліфікаційних та магістерських проєктів, у яких якість звуку вкрай важлива. Наприклад, подкасти, радіопередачі, документальні фільми. Колонки також стануть в пригоді при вивченні курсів з радіо- та тележурналістики. Для покращення звукозапису корисною буде підставка для мікрофона.

Викладачі кафедри неодноразово брали участь у групових зустрічах та наукових конференціях, у яких, на жаль, стандартні вебкамери неможливо було ефективно використовувати. Для того, щоб покращити якість відеоконференцій, кафедра отримала відповідну камеру. При нагоді стануть і отримані кафедрою карти пам'яті для вебкамер.

Також партнери допомогли з оплатою домену й хостингу кафедри, що допоможе ще рік нашому інформаційному ресурсу функціонувати та інформувати студентів.

Покращення матеріально-технічної бази кафедри здійснено в рамках проєкту "Удосконалення підготовки молодих журналістів в Україні", який реалізується за фінансової підтримки Програми трансформаційного співробітництва Міністерства закордонних справ Чеської Республіки. Дякуємо партнерам за співпрацю та активну підтримку української освіти в умовах війни!

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності