Перейти до основного вмісту
І Всеукраїнський конгрес з фізичної терапії

29-30 вересня 2023 року в Україні вперше був проведений Конгрес з фізичної терапії, який організувало Всеукраїнське об’єднання фізичних терапевтів.

Учасниками конгресу були викладачі кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та домедичної допомоги – завідувач кафедри професор Лідія Доцюк, доцент Леся Логуш та старший викладач Олена Зендик. Когрес об’єднав практичних фахівців-фізичних терапевтів та викладачів ЗВО, які здійснюють освітню діяльність зі спеціальності «Терапія та реабілітація», та надав унікальну можливість фізичним терапевтам зустрітися з національними та іноземними експертами та колегами, обмінятися розумінням потреб, можливостей та здобутків, досвідом та ідеями, а також обговорити їх вплив на удосконалення системи реабілітації у час війни. Фізичні терапевти є ядром реабілітації та свідомі щодо значення якісної, вчасної, етичної, відповідальної та науково-інформованої практики фізичної терапії в наданні медичних послуг з реабілітації.

За два дні насиченої роботи вдалося отримати нові знання під час доповідей та практичні навички на воркшопах з провідними українськими та закордонними фахівцями з фізичної терапії з напрямків:

  • фізична терапія травм війни;
  • сучасні підходи нейрореабілітації;
  • особливості фізичної терапії у педіатрії, формальна та неформальна освіта з фізичної терапії;
  • місце фізичної терапії в мультидисциплінарній реабілітаційній команді.

Під час Конгресу також була проведена панельна дискусія «Освіта фізичного терапевта: формальна та післядипломна. Спеціалізація», у якій взяла участь професор Лідія Доцюк. Обговорені актуальні питання підвищення якості освіти зі спеціальності «Терапія та реабілітація», окреслені шляхи підвищення професійних компетентностей фахівців з фізичної терапії та акцентовані особливості підготовки фізичних терапевтів в умовах повномасштабної війни.

Дякуємо Всеукраїнському об’єднанню фізичних терапевтів, спікерам за змістовні доповіді та високопрофесійним фізичним терапевтам за актуальні майстер-класи. Отримані знання та навички вже від сьогодні будемо впроваджувати в освітній процес та практичну діяльність.

Разом до перемоги!

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності